Let’s Start Spring With The Little Wolf Riding Hood!

Wilczy Kapturek

Spring at last! After cold and rainy March, last weekend we finally had a wonderful weather here. I couldn’t missed that chance, so I took Wolfy for her first outdoor photo shoot.

Let’s start this spring together!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

8 Responses to Let’s Start Spring With The Little Wolf Riding Hood!

 1. Wspaniałe zdjęcia. Kocham zdjęcia plenerowe, a jeszcze, kiedy są wykonane z tak wspaniałym wyczuciem i smakiem, to tylko jest to miód na me oczy 🙂 Modelka także niczego sobie. Pozdrawiam serdecznie (y)

  • mysha says:

   Bardzo miło mi jest czytać taką opinię 🙂 Zdjęcia plenerowe to jednak zupełnie inne doświadczenie, niż męczenie się ze sztucznym światłem w domu. Piękne wiosenne słońce i świeża zielona trawa są niezastąpione!

 2. Ewa Allekorale says:

  Twoja lalka jest przecudna. Od zeszłego roku marzę o takiej. Widziałam podobną w Krakowie w muzeum Manggha i zachorowałam na nią. Dziś zrobiłam sobie jej namiastkę z połączenia księżniczki Ori i barbie Mtm. Powstałą miniaturka Twojej. Będę do Ciebie zaglądać i podziwiać Wilczusia. Pozdrawiam.

 3. Only NM says:

  Jest wspaniała!!! Jak ją ustawiłaś na piasku? Wygląda świetnie, i świetnie pozuje. Czy ten nowy typ ciała jest lżejszy? Pokazuj je często i grupowo, a na pewno będę tu wpadać często 🙂

  • mysha says:

   Na piasku to akurat stała przyzwoicie. Na trawie stać nie chciała, dlatego na pozostałych zdjęciach siedzi. Wilczuś jest na standardowym Pure Neemo S – nie na nowym, więc w tej kwestii nie pomogę. Małe azonki na pewno będą się u mnie pojawiać przy okazji wycieczek, jako że są moimi lalkami podróżnymi 🙂

 4. mamidana says:

  Fajna sesja 🙂 Śliczna lalka, nie wiedziałam, że takie nawet są. W takim mangowym stylu, bardzo mi się podoba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *